Skip to content

Macera adası filmini türkçe dublaj izle

December 16, 2012

Nim’in adasında her an herşey olabilir. Burası hayal gücünün coştuğu, maceraların hüküm sürdüğü egzotik bir adadır. Burada Nim adlı özgür ruhlu ve enerjik bir genç kız yaşar. Çevresi egzotik hayvan dostlarıyla doludur. İlhamını efsanelerden ve kitaplarından alır. Favori edebiyat kahramanı, dünyanın en büyük maceraperesti olan Alex Rover’dır. Yaşadığı tropik ada tehdit altına girince yardım etmesi için kahramanına başvurur.

Ancak Nim’in bilmediği bir gerçek vardır. Çok sevdiği Rover kitapları serisinin ünlü yazarı Alex(andra) Rover aslında bir kadındır. Üstelik büyük kentteki apartman dairesinde doğadan çok uzakta tek başına, kapalı ve çekingen bir hayat sürmektedir.

Nim’s Island – Macera adası film izle

Macera Adası altyazılı film izle, Macera Adası bedava film izle, Macera Adası film izle, Macera Adası filmi full izle, Macera Adası filmi izle, Macera Adası filmini izle,Macera Adası full film izle, Macera Adası full hd film izle, Macera Adası full hd izle, Macera Adası full izle, Macera Adası hd film izle, Macera Adası hd izle, Macera Adası izle, Macera Adası izle hd, Macera Adası Nim’s Island direk izle, Macera Adası Nim’s Island filmini izle,Macera Adası Nim’s Island izle, Macera Adası Nim’s Island online izle, Macera Adası Nim’s Island türkçe Dublaj izle, Macera Adası türkçe dublaj, Macera Adası türkçe dublaj film izle,Macera Adası türkçe dublaj izle

Advertisements

From → Uncategorized

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: