Skip to content

Ölümcül Oyun – Sleuth izle

January 8, 2013

Hangimiz daha zekiyiz? İşte birbirlerine tuzak kurarak isteklerini elde etmeye çalışan ve kendini diğerinden zeki zanneden iki adamın tehlikeli oyunları.
Sleuth, tiyatro oyununu hatırlatır şekilde tek bir mekanda ve sadece iki kişinin oynadığı bir film. İntikam ve zeka üzerine kurulu hikaye tam bir kedi fare mücadelesi gibi. Terazinin ibresi tüm film boyunca iki tarafa da kaymakta ve izleyiciyi bir sonraki hamleyi merakla bekler hale getirmekte.

Çok satan dedektif romanları ile ünlenmiş yaşlı milyoner yazar Andrew şehir dışındaki yüksek teknoloji ile donatılmış lüks malikanesinde yalnızdır. Karısı Maggie onu kendinden daha genç, Milo adında işsiz bir oyuncu için terketmiştir.
Genç, zeki ve hırslı bir insan olan Milo, Andrew’ın daveti üzerine malikaneye gelir. Milo’nun amacı Andrew’ı boşanma kâğıtlarını bir an önce imzalamaya ikna etmektir. Andrew kağıtları imzalayacağını fakat bunun bir bedeli olduğunu söyler.

Sleuth – Ölümcül Oyun Türkçe Dublaj izle

Ölümcül Oyun altyazılı film izle, Ölümcül Oyun bedava film izle, Ölümcül Oyun film izle, Ölümcül Oyun filmi full izle, Ölümcül Oyun filmi izle, Ölümcül Oyun filmini izle, Ölümcül Oyun full film izle, Ölümcül Oyun full hd film izle, Ölümcül Oyun full hd izle,Ölümcül Oyun full izle, Ölümcül Oyun hd film izle, Ölümcül Oyun hd izle, Ölümcül Oyun izle,Ölümcül Oyun izle hd, Ölümcül Oyun türkçe dublaj, Ölümcül Oyun türkçe dublaj film izle,Ölümcül Oyun türkçe dublaj izle, Sleuth, Sleuth izle

Advertisements

From → Uncategorized

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: